Krkonošský národní park na dosah

Objevte Krkonoše

I v teplejší části roku nabízí Špindlerův Mlýn pestrou škálu aktivit jak pro rodiny s dětmi, tak náročnější sportovce. Stačí si vybrat!

Turistika

Přímo od hotelu až na vrcholky hor? Díky našemu skvělému umístění není problém. Vybírat můžete z mnoha možností tras podle náročnosti, zaměření a typu turistiky:

naučné stezky – Mlynářovy okruhy, Hornická stezka, Labský důl či naučné stezky Skiareálu Špindlerův Mlýn,
značené turistické trasy – kratší i delší túry,
atraktivní místa – Sněžka, pramen Labe, Sněžné jámy, Pančavský a Labský vodopád,
stezky po hřebenech hor, trasy vhodné pro nordic walking či běh, trasy vhodné pro handicapované.

Cyklistika

Pro cyklisty je Špindlerův Mlýn a jeho okolí hotový ráj. Milovníci jízdy po hřebenech ocení možnost nechat si do vyšších částí Krkonoš vyvést kolo místními cyklobusy či třeba některou z lanových drah ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Odtamtud už vás čeká jen pohodová jízda s dechberoucími výhledy. A ani příznivci adrenalinovějších zážitků nepřijdou zkrátka – mohou zavítat do Špindl bike parku.

Další aktivity

Zabavit děti všech věkových kategorií zde není žádný problém. Návštěvy dětských hřišť zasazených do krásné horské krajiny budou příjemné jak pro ně, tak pro dohlížející dospělé. Navštívit jich můžete hned několik: Monkey Park, Medvědín, Na pláni, Horní Mísečky či Městské hřiště Bedřichov. Doporučujeme nevynechat oblíbený Adventure Park s bungee trampolínou, obří houpačkou, lezeckou sítí, aquazorbingem a možností lukostřelby. Nejen děti si ve Špindlu dále mohou užít jízdu na bobové dráze, koloběžkách či ve výletním vláčku.