Zahoďte starosti všedních dní
a nechte se hýčkat

Wellness

Co by to bylo za dovolenou na horách bez pořádného wellness?

Dobře si uvědomujeme, že odpočinek a relaxace jsou na dovolené na horách minimálně stejně důležité jako toulky přírodou či lyžování. Na našem hotelovém wellness jsme si proto dali opravdu záležet a vybudovali pro vás rozsáhlý komplex s širokou nabídkou odpočinkových aktivit.

Hotelové wellness je otevřeno denně od 15:00 do 21:00 hod.
a naši hosté jej mohou využívat zdarma.

Sauny

Prohřátí a následné ochlazení těla není jen příjemný způsob zakončení dne stráveného turistikou či sportem. Saunování posiluje imunitu, podporuje proces detoxikace, prospívá vaší kůži, vlasům, urychluje metabolismus a regeneraci po fyzické námaze a v neposlední řadě je energeticky náročné, takže doslova spálíte i nějaké ty kalorie. V našem wellness najdete nejen finskou saunu, ale také parní kabinu či bylinkovou aroma saunu. Zchladit se následně můžete v ochlazovacím bazénku, sprše a ti odvážnější dokonce v ledové tříšti.

Whirlpool

Kdo by neznal uvolňující, ba až meditační účinek bublinek… U nás si jej můžete užít ve zcela nové nerezové příjemně podsvícené vířivce. Z vody o příjemné teplotě 36 °C se vám už nebude chtít vylézt.

Kneippův chodník

Wellness začíná od nohou. Kneippův chodník je speciální terapie zaměřená na nohy s blahodárným účinkem na celé tělo i ducha. Tato procedura byla vyvinuta Sebastianem Kneippem, jedním ze zakladatelů přírodní léčby vodou, který se s její pomocí léčil z tuberkulózy. Zakládá se na chůzi střídavě ve studené a teplé vodě spojené s masážním účinkem oblázkového dna bazénků. Procházení v Kneippově chodníku je nejen příjemné, má také příznivé účinky na krevní oběh, imunitní a nervový systém, metabolismus i psychiku.

Relaxační zóna

Neméně důležitý jako samotné wellness procedury je i odpočinek mezi nimi, aby tělo i mysl mohly v naprostém klidu oddychnout a dostatečně vstřebat jejich účinky. Přesně tomu jsme uzpůsobili naši relaxační zónu, kde se čas i starosti rozplynou v tichu, přítmí a pohodě.

Ochlazovací bazének

Pro správné završení saunové procedury můžete kromě klasické sprchy či ledové tříště využít také náš ochlazovací bazének. Voda v bazénu je konstantně ochlazována na požadovanou teplotu 8 – 15°C. Užívejte bazének s rozvahou a respektem k vašemu tělu a jeho potřebám, obecně doporučovaná doba koupele je 1-2 min.

Masáže

Dokonalé uvolnění, zmírnění bolesti svalů, zlepšení prokrvení, eliminace stresu či zlepšení funkce lymfatického systému – to jsou některé z benefitů masáží. Svěřte se do rukou našich profesionálů a vyberte si nejvhodnější masáž právě pro sebe.