Krkonošský národní park na dosah

Objevte Krkonoše

Zima ve Špindlerově Mlýně je nejen kouzelná, ale především velkorysá co se týče možností aktivit, které zde návštěvníci mohou podnikat. Umístění přímo v srdci Krkonoš poskytuje dokonalé zázemí pro zimní sporty nejrůznějšího druhu.

Lyžování

Milovníci lyžování by v naší zemi jen těžko hledali malebnější místo pro tento sport. Nejen, že zde najdou moderní lyžařské středisko s 27 km kvalitně upravovaných sjezdovek, návštěvníci si jej oblíbili také pro jeho příjemnou, až rodinnou atmosféru. Velikostně to přitom není žádný drobeček (6 sedačkových lanovek a 11 vleků!) a co se týče poskytovaných služeb, budete příjemně překvapeni. Ať jste tedy lyžař, snowboardista nebo běžkař – ve Špindlu si svůj milovaný sport užijete dosyta.

Skitouring

Ve Špindlerově Mlýně a přilehlém okolí (Pec pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou) najdete několik skialpinistických tras. Zkušení lyžaři se tak za příznivých klimatických podmínek mohou vydat za dobrodružstvím na nějakou z nich – je však třeba mít na paměti, že se nejedná o zabezpečené trasy. Méně zkušení skialpinisté si vzhledem k vysokým nárokům na orientaci po trasách mohou zajistit horského vůdce.

Sáňkování

Kdo by nemiloval sáňkování! Pokud mezi vámi někdo takový je, po zkušenosti ze sáňkařské dráhy Špindlerův Mlýn bude vše jinak :-). Užijte si s celou rodinou parádní jízdu na nejdelší osvětlené sáňkařské dráze v ČR. Tříkilometrová trasa a převýšení až 400 metrů je parádní zážitek, navíc když vás na start vyveze autobus, který je, stejně jako půjčení saní, v ceně vstupenky na dráhu.